Malatya oto kiralama fiyatları en ucuz ve kaliteli hizmeti Malatya’nın ilk ve en güvenilir araç kiralama şirketi Dizayn rent a car. Türkiye’nin her yerinden müşterilerin kolaylıkla İnternet’ten araç kiralama işlemi yapılabilen ve ucuz alternatifleri sunan bir firmadır. Yapmanız gereken tek şey ne zaman ve nerede kiralık araca ihtiyacınız olduğunu bildirmek. Dizayn rent a car size önerdiği Malatya oto kiralama fiyatları en ucuz olan müsait ve kaskolu kiralık araçlar içinden sizin için en uygun olanı seçiyorsunuz. Arabayı kiraladığınız anda size tüm detayları içeren bir e-posta ve SMS geliyor. Gelen bilgiler arasında aracı teslim alacağınız personelimizi ve cep telefonu numarasını görebilirsiniz. Arabanızın teslim edilmesine 20 dakika kalana kadar mutlaka sizinle iletişime geçilir.

Malatya Araç Kiralama Fiyatları

Malatya araç kiralama fiyatları

Havalimanında aracınızı teslim alacaksanız, talep ederseniz şayet. Dizayn rent a car tabelası ile karşılanıyorsunuz. Şehir, ilçe ya da semt merkezinde teslim alacaksanız, merkezi bir noktada buluşup aracınızı teslim alıyorsunuz. Ev, otel ya da iş yeri adresine rent a car kapıda teslim seçeneğinin’de olduğunu belirtmemizde yarar var. Bu durumda olduğunuz yere aracınız getiriliyor, Malatya araba kiralama fiyatları ‘nın en ucuz olduğu Dizayn rent a car dan anahtarınızı teslim alıp yola keyifle çıkabilirsiniz.

Malatya denilince tarihinden, doğal güzelliklerinden bahsedip yemek kültüründen bahsetmemek olmaz. Analı kızlı, kiraz yaprak sarması, Kayısı, cevizli sucuk, paça çorbası ve üzüm pekmezi gibi eşsiz lezzetleri yerinde tatmak için, Malatya’ın en prestijli araba kiralama firması Malatya Rent a Car’dan günlük araç kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Bütçenize ve zevkinize en uygun konforlu ve dizel otomatik araçları kiralayarak bir lezzet keşfine çıkabilirsiniz.