Araba Kiralama Malatya

 Araba Kiralama Malatya ve vip yolcu taşıma hizmetleri. Dizayn Rent a Car
Malatya ili 1927-1931 yıllarında Adıyaman, Arapgir, Kahta, Akçadağ, Pütürge, Kemaliye ve Hekimhan ilçelerinden oluşuyordu. Toplam nüfusu 258.330 olup merkez nüfusu köylerle birlikte 56.530 idi Kentin ilçelerin den biri olan Battalgazi de Osmanlılar ve Selçuklular döneminden kalma eserler bulunmaktadır.
                     Doğası ve tarihi ile insanı büyülüyen bu şehri. Dizaynrentacar Araç Kiralama firmasından kiraladığınız araba ile Malatya gezinizin tadını çıkarın. Devlet tiyatroları’nın Malatya’da şube aç masıyla Malatya bölgedeki kültür alanında da önemli bir yol kaydetmiş ve çevre illerden gelen sanatseverler sayesinde kültür turizmi önemli bir hız kazanmıştır.
Gürpınar Şelalesi de ülkemizdeki sayılı doğa harikalarından birisi ve turistlerin uğrak mekanlarındandır. Dizaynrentacar Araba Kiralama Malatya sizin eşsiz güzellikleri ile göz kamaştıran bu şehri sorunsuz bir şekide gezmeniz ve şehri keşfetme özgürlüğünü yaşamanız için en kaliteli ve ucuz Araba kiralama hizmetini sizlere sunmaktan mutluluk duyuyor. Arslantepe höyüğü eski bir yerleşim bölgesidir ilk arkeolojik araştırmalar 1932 li yıllarda Fransızlar tarafından yapılır. Bu alanda açık hava müzesi yapılması planlanıyor. Aslantepe höyüğün de bugüne kadar birden çok medeniyet yaşamıştır.Aslantepe höyüğü dünyada kurulan ilk yerleşim alanlarından biridir ve bugüne kardar 27 medeniyet i ağırlamıştır. Malatya Araba kiralama ve Malatya havalimani araç kiralama ile ilgili detaylı bilgi ve rezarvasyon için
telefon : +90 532 280 88 20
gsm: +90 422 211 38 38
info@malatyaoto.net

Araba Kiralama Malatya

SİZE ÖZEL AYRICALIKLAR
  • Navigasyon
  • Bebek Koltuğu